Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Częste wyłączania minecrafta


adx52x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo często wyłącza mi się minecraft , java jest nowa , usuwałem już folder mc .

 

 

crash report :

 

 

---- Minecraft Crash Report ----
// Hey, that tickles! Hehehe!

Time: 08.09.13 20:33
Description: Unexpected error

java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 0
	at oU.a(Unknown Source)
	at oU.a(Unknown Source)
	at oO.a(Unknown Source)
	at oO.b(Unknown Source)
	at jo.q(Unknown Source)
	at jo.c(Unknown Source)
	at .main(Unknown Source)


A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Stacktrace:
	at oU.a(Unknown Source)
	at oU.a(Unknown Source)
	at oO.a(Unknown Source)

-- Affected level --
Details:
	Level name: MpServer
	All players: 2 total; [CH['adx52x'/16601, l='MpServer', x=1007,34, y=58,62, z=-180,34], oH['ATBarter'/13966, l='MpServer', x=1006,22, y=48,00, z=-175,34]]
	Chunk stats: MultiplayerChunkCache: 121
	Level seed: 0
	Level generator: ID 01 - flat, ver 0. Features enabled: false
	Level generator options: 
	Level spawn location: World: (1011,34,-18), Chunk: (at 3,2,14 in 63,-2; contains blocks 1008,0,-32 to 1023,255,-17), Region: (1,-1; contains chunks 32,-32 to 63,-1, blocks 512,0,-512 to 1023,255,-1)
	Level time: 2025428 game time, 264575 day time
	Level dimension: 0
	Level storage version: 0x00000 - Unknown?
	Level weather: Rain time: 0 (now: false), thunder time: 0 (now: false)
	Level game mode: Game mode: creative (ID 1). Hardcore: false. Cheats: false
	Forced entities: 17 total; [CH['adx52x'/16601, l='MpServer', x=1007,34, y=58,62, z=-180,34], oH['gantek89'/16463, l='MpServer', x=1011,84, y=34,41, z=-38,13], oH['Raltahook'/16370, l='MpServer', x=1011,44, y=34,00, z=-39,25], oH['ATBarter'/13966, l='MpServer', x=1011,22, y=34,00, z=-28,84], oH['Raltahook'/17474, l='MpServer', x=1011,44, y=34,00, z=-38,63], oH['gantek89'/16463, l='MpServer', x=1011,81, y=34,00, z=-39,44], oH['gantek89'/16463, l='MpServer', x=1011,28, y=34,00, z=-32,50], oH['Raltahook'/16370, l='MpServer', x=1011,47, y=34,00, z=-39,28], oH['Raltahook'/16370, l='MpServer', x=1011,38, y=34,00, z=-39,50], oH['Raltahook'/16370, l='MpServer', x=1011,22, y=34,00, z=-28,50], oH['gantek89'/16463, l='MpServer', x=1016,88, y=34,00, z=-23,50], oH['ATBarter'/13966, l='MpServer', x=1006,22, y=48,00, z=-175,34], oH['Raltahook'/16370, l='MpServer', x=1011,47, y=34,00, z=-39,13], oH['ATBarter'/13966, l='MpServer', x=1006,22, y=48,00, z=-175,34], oH['gantek89'/16463, l='MpServer', x=1011,67, y=34,00, z=-38,28], oH['Raltahook'/16370, l='MpServer', x=1011,50, y=34,00, z=-39,63], Pa['arrow'/17431, l='MpServer', x=1008,19, y=40,00, z=-199,25]]
	Retry entities: 0 total; []
	Server brand: craftbukkit
	Server type: Non-integrated multiplayer server
Stacktrace:
	at nM.a(Unknown Source)
	at jo.a(Unknown Source)
	at jo.c(Unknown Source)
	at .main(Unknown Source)

-- System Details --
Details:
	Minecraft Version: 1.6.2
	Operating System: Windows XP (x86) version 5.1
	Java Version: 1.7.0_25, Oracle Corporation
	Java VM Version: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
	Memory: 80182920 bytes (76 MB) / 174952448 bytes (166 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
	JVM Flags: 1 total; -Xmx1G
	AABB Pool Size: 27 (1512 bytes; 0 MB) allocated, 23 (1288 bytes; 0 MB) used
	Suspicious classes: No suspicious classes found.
	IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
	Launched Version: Kinky
	LWJGL: 2.9.0
	OpenGL: GeForce 7300 GS/PCIe/SSE2 GL version 2.1.2, NVIDIA Corporation
	Is Modded: Very likely; Jar signature invalidated
	Type: Client (map_client.txt)
	Resource Pack: Default
	Current Language: English (US)
	Profiler Position: N/A (disabled)
	Vec3 Pool Size: 61 (3416 bytes; 0 MB) allocated, 57 (3192 bytes; 0 MB) used

Dzieje mi się to na każdym kliencie , nie tylko Kinky , tak tak , mam kinky , ułatwia mi on administracje na serwerze . :) Za sensowne odpowiedzi daje plusy . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Pirat , WinXP , jak widać w logach . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Mogła pamięć nie wyrobić? Mi się kiedyś bez żadnych komunikatów wyłączał mc, nie to że crashował, tylko całkiem gra się wyłączała jak biegałam ze shaderami i potem wyszło, że to brak pamięci...

Opublikowano

Sprobuj uzyc magic launchera, na czystym MC.

 

Przeczysc komputer cclenerem.

Powylaczaj inne programy.

 

Napisz co sie dzieje potem.

585051449511123978085.jpeg

Opublikowano

Używałem launchera By Bzyku , teraz używam jakiegoś innego , bo myślałem , że to wina launchera . Z zycza nie bd korzystał , bo się bardzo długo uruchamia , dzieje się to na dwóch komputerach od ok. 2 dni ... Wcześniej było to rzadkie , a teraz dzieje się to bardzo ciężko , CCleanera używam codziennie . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Albo po prostu użyj standardowego clienta. Pobierz http://www.minecraft.net . Standardowo szybko i sprawnie. Lecz niestety demówka. Jeśli ci nie podpasuje to użyj tego clienta: http://www.speedyshare.com/ayrDG/Minecraft.exe

 

PS. Upload własny. mogę aktualizować jak coś.

 

Edit: Działa w końcu czy jednak wolno ?

 

2#Edit: skan https://www.virustotal.com/pl/file/546a0bdfd6d774c2f88cf290507a65eefa7278b1651b46f2e20daae43d1a19e1/analysis/1378825380/

Opublikowano

Nie używaj zycza !!! to keyloggery.

 

@top. z logów wyczytuje że mapa nie wyrabia czy coś się nie ładuje. Przeczyść kompa CCleanerem użyj GameBoostera, zaktualizuj biblioteki JWLG

Opublikowano

Prawdopodobnie wina pamięci, spróbuj dopiąć ramu do mc, czyszczenie kompa (Np. CCleaner) itd.

@up 1.6.2 ma aktualne biblioteki lwjgl ;)

Pozdrawiam,

SKmedix

sygna2014.png

Opublikowano

Te wszystkie wpisy sa do kitu. Twoj komputer jest za slaby. Masz 256 mb grafiki a system xp nawet z najnowsza java obsluguje aplety do max 1024 mb ramu.

Nie pomoze tu zaden program usprawniajacy. Do wersji 1.5 mozna bylo jeszcze znalezc pirata malo-pamieciozernego ale w wersji 1.6 mozesz zapomniec.

Pamietaj ze piraty potrzebuja wiecej pamieci.

Przykro mi ale nie znajdziesz innego rozwiazania jak tylko : patrz wyzej.



Nie używaj zycza !!! to keyloggery.

 

@top. z logów wyczytuje że mapa nie wyrabia czy coś się nie ładuje. Przeczyść kompa CCleanerem użyj GameBoostera, zaktualizuj biblioteki JWLG

Kolego- to ty jestes keylogerem, odpowiadaj na tematy i naucz sie czytac tematy na ktore odpisujesz.

Tak wiec zamilcz i zniknij bo katarynki nie w modzie.

Odpowiedz na pytanie napisalem wyzej

Opublikowano

Albo po prostu użyj standardowego clienta. Pobierz http://www.minecraft.net . Standardowo szybko i sprawnie. Lecz niestety demówka. Jeśli ci nie podpasuje to użyj tego clienta: http://www.speedyshare.com/ayrDG/Minecraft.exe

 

PS. Upload własny. mogę aktualizować jak coś.

 

Edit: Działa w końcu czy jednak wolno ?

skan 1h

Opublikowano

Nie jest to wina podzespolow raczej, dokupilem ram mam teraz 2 gb i uzyje zycza . :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Dołączenie większej ilości ram pomogło , czasem się jeszcze to zdarza , aczkolwiek wydaje mi się , że nie była to do końca wina RAMU .

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano
Temat do zamkniecia.
Ponizsze wamagania dotycza wymogow komputera na konto premium, a w przypadku uzycia launchera- no-premium wymagania te sie prawie podwajaja. Nie mniej jednak zainstalowanie systemu 64 -bitowego powoduje zwiekszenie uzycia pamieci ramu dla apletow JAVA.
Co tu wiecej pisac ?? Jesli demo dziala to z premium mozna grac, a jesli no-premium zewalnia to komputer nie spelnia min. wymogow i to tyczy sie:
- java nie aktualna
- sterowniki karty graficznej
- malo pamieci RAM
- slaby procesor
- stary system operacyjna (32-bit)
Ja mam WIN7 64-bit: 4*2,4 MHZ , 8GB RAM i 1024 MB Karta Graficzna i w wersji 1.6.2 PREMIUM z modami i pluginami chodzi ok , a na no-premium juz powaznie przycina (to dla INFORMACJI)
Minimum Requirements:
  • CPU : Intel P4/NetBurst Architecture or its AMD Equivalent (AMD K7)
  • RAM : 2GB
  • GPU : Intel GMA 950 or AMD Equivalent with OpenGL 1.2 Support
  • HDD : At least 90MB for Game Core and Sound Files
  • Java Runtime Environment (JRE) 6 or up is required to be able to run the game.
Recommended Requirements:


- CPU : Intel Pentium D or AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz

  • RAM : 4GB
  • GPU : GeForce 6xxx or ATI Radeon 9xxx and up with OpenGL 2 Support (Excluding Integrated Chipsets)
  • HDD : 150MB
Software Requirements:
  • Minecraft Release 1.2.5 or newer. Older versions will need to be updated to current versions
  • Java (Java SE 6 Update 32 or Java SE 7 Update 4 or newer is preferred)
  • Please note that some users experience issues playing Minecraft
    while using a mismatched version of Java for their operating system (32
    or 64 bit), while using certain versions of Java 7, or while multiple
    versions of Java are installed

If you have a laptop with an a built-in (integrated) graphics card,
rather than a dedicated card, it is highly suggested that you try the demo before purchase.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Rozwiązaniem problemu był zwyczajnie ram , teraz łącznie mam 2 GB DDR2 , dzięki za opinie ogarniętych w temacie . P.S Jestem ogarnięty na tyle , żeby poinstalować stery . :) Do zamknięcia .

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...